Zegarki HVILINA zostały zaprezentowane na europejskiej wystawie INHORGENTA 2024 w Monachium

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem nowym osiągnięciem! Manufaktura zegarków HVILINA wzięła udział w prestiżowej europejskiej wystawie zegarków, biżuterii i kamieni szlachetnych - INHORGENTA 2024. Wydarzenie to odbyło się w Monachium w dniach od 16 do 19 lutego. Byliśmy jedyną marką z Białorusi, która zaprezentowała swoje modele. 

INHORGENTA to platforma biznesowa, na której spotykają się eksperci branży zegarmistrzowskiej, jubilerzy, producenci i przedstawiciele mediów. W tym roku wystawa przyciągnęła około 900 wystawiających się firm z ponad 40 krajów. Wśród uczestniczących marek znalazły się Citizen, Seiko, Casio i wiele innych.

Na wystawie zaprezentowaliśmy różne kolekcje. Odwiedzający byli w większości zaskoczeni niezwykłym wyglądem zegarków i historiami, na podstawie których opracowano koncepcje. Na przykład eksperci z branży byli zainteresowani rozwiązaniem HVILINA-winder opracowanym dla kolekcji L&MR MECHANICAL, a także systemem transformacji z zegarka naręcznego do zegarka kieszonkowego dla kolekcji 12 MINUTES.Według organizatorów targi INHORGENTA 2024 odwiedziło ponad 25 000 osób z 90 krajów. Największa liczba odwiedzających pochodziła z Niemiec, Czech, Szwajcarii, Francji i Chin. Wystawa była platformą wymiany wiedzy, pomysłów i trendów w zegarmistrzostwie i jubilerstwie. Zrównoważony rozwój, innowacje i przyszłość handlu detalicznego były jednymi z głównych tematów. Kolejna wystawa odbędzie się w dniach 21-24 lutego 2025 r. w Monachium z nowym krajem gościnnym, Indiami.

Jesteśmy bardzo dumni, że HVILINA była reprezentowana na tak wysokim poziomie. Udział w INHORGENTA to okazja do zaprezentowania naszych kolekcji ekspertom i koneserom zegarków z całego świata. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i odwiedzili nasze stoisko!