Kolekcja UNIVERSUM MECHANICAL zdobyła prestiżową nagrodę Good Design® Awards

Przyjaciele, zakończyliśmy rok 2023 kolejną nagrodą! 

Nasza kolekcja UNIVERSUM MECHANICAL zdobyła nagrodę Good Design® Awards 2023 przyznawaną przez Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design w kategorii PERSONAL 2023. Nagrody Good Design Awards są przyznawane najbardziej innowacyjnym i najnowocześniejszym produktom konsumenckim produkowanym na całym świecie od 1950 roku.

W tym roku w konkursie wzięli udział projektanci i producenci z 50 krajów. Międzynarodowy panel ekspertów oceniał formę i koncepcję, innowacyjność w projektowaniu i estetyce, użyte materiały i funkcjonalność. 

Kolekcja UNIVERSUM MECHANICAL została doceniona za nową wizję projektowania zegarków mechanicznych, która została zainspirowana kosmosem i postępem ludzkiej eksploracji. Koncepcja zegarka opiera się na połączeniu stylizacji dwóch map nieba, jednej starożytnej i jednej nowoczesnej, co podkreśla postęp w ludzkim zrozumieniu wszechświata. 

Dziękujemy za wsparcie! Obiecujemy zaskoczyć Państwo inspirującymi kolekcjami w nowym roku.

*Good Design® Awards to międzynarodowa nagroda organizowana corocznie przez Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design we współpracy z European Centre for Architecture, Design and Urban Studies. Jej celem jest pogłębianie wiedzy na temat architektury i designu oraz wpływu tych dziedzin na środowisko i jakość życia.

Z pracą konkursową można zapoznać się pod linkiem:

https://www.good-designawards.com/award-details.html?award=54230