O naszej firmie

Słowo "hvilina" oznacza po białorusku "Minuta" i ma ciekawą historię. Z angielskiego "Hwyl" oznacza inspirację, entuzjazm. Czas trwania takiego stanu jest zazwyczaj krótki. Z kolei związek krótkiego okresu czasu z jaskrawym uniesieniem emocjonalnym, prawdopodobnie posłużył w języku białoruskim za podstawę słowa oznaczającego krótki okres, tj. "hvilina", w którym owo uniesienie emocjonalne trwa. To przesłanie jest najlepszym możliwym sposobem opisania naszego produktu, który chcielibyśmy, abyś zawsze postrzegał jako "hvilinę" inspirację i entuzjazm.

Marka HVILINA została założona w 2014 roku. Początkowo firma specjalizowała się w tworzeniu indywidualnie zaprojektowanych zegarków na rękę i działała na rynku białoruskim.

Rok 2020 był przełomowy w historii firmy: nastąpił rebranding i wejście na rynek detaliczny, a także reorganizacja w "Hvilina watcn manufactory" LLC.

Dziś Hvilina watch manufactory regularnie wypuszcza kolekcje pod własną marką, rozwija ekskluzywne linie zegarków dla klientów korporacyjnych i produkuje akcesoria.

W ciągu sześciu lat istnienia na rynku firma zdążyła stworzyć produkcję manufakturową, zbudować zespół profesjonalistów i stać się ekspertem w dziedzinie projektowania i produkcji zegarków na rękę.

Od początku istnienia firmy zrealizowano ponad 600 różnych modyfikacji i projektów.

Tysiące zadowolonych klientów inspirują nas do tworzenia nowych niesamowitych produktów HVILINA i gwarantują jakość naszych produktów.