Dla firm

Czy często zastanawiałeś się jak zaskoczyć swoich partnerów biznesowych, pogratulować współpracownikom, wyróżnić najlepszych nieklasycznym prezentem, ale czymś ciekawym i zapadającym w pamięć? Wysokiej jakości zegarki na rękę z logiem będą doskonałym rozwiązaniem!

Nasza firma projektuje i tworzy zegarki jak do sprzedaży detalicznej, tak i tworzy zegarki markowe dla firm korporacyjnych. W ciągu sześciu lat pracy zrealizowaliśmy ponad 600 projektów, w tej liczbie współpracowaliśmy z takimi firmami jak: Wargaming, Alfa-Bank, Onliner, Zakłady Naprawcze Samolotów itp. Klienci korzystają z naszych usług, aby nagrodzić swoich pracowników lub wręczyć prezent swoim partnerom.

Dla Ciebie chętnie zaprojektujemy zegarki z Twoim logo, oraz dopasujemy ciekawe rozwiązania wśród naszego katalogu do dowolnego budżetu.

Zalety współpracy z nami:

Specjalne warunki zakupu: program lojalnościowy i rabatowy;

Łatwa i sprawna komunikacja: osobiści menedżerowie ds. sprzedaży i obsługi firm zapewnią profesjonalne doradztwo i dobór optymalnych rozwiązań;

Prawdziwie indywidualne podejście: unikalny projekt i właściwości techniczne oparte na życzeniach i preferencjach klienta;

Pracujemy na czas: cenimy czas naszego klienta i naszą reputację;

Gwarancja: wysokie standardy produkcji i zarządzania jakością.

Będzie nam miło współpracować!