Nowa kolekcja TWELVE MINUTES we współpracy ze znanym projektantem gier Luisem Antonio

Mamy przyjemność zaprezentować naszą nową limitowaną kolekcję TWELVE MINUTES we współpracy ze znanym portugalskim projektantem gier Luisem Antonio. Kolekcja oparta jest na grze "12 Minutes" z Jamesem McAvoyem, Daisy Ridley i Willemem Defoe jako aktorami głosowymi.


Zegarek jest transformatorem, przekształcającym się z zegarka naręcznego w kieszonkowy. Design jest stylizacją zegarka używanego przez głównego bohatera gry. Jedną z cech kolekcji jest mechanizm Miyota z odwróconymi wskazówkami, który wzmacnia połączenie z narracją gry.


"12 Minutes" to interaktywny thriller czasu rzeczywistego, w którym bohater utknął w pętli czasowej. Gra została opublikowana w serwisie Netflix i przyciągnęła znaczną uwagę ze względu na swoją intrygującą koncepcję.
Luis Antonio to portugalski projektant, twórca i scenarzysta gry “Twelve Minutes”. Luis jest również znany ze swojej pracy jako główny artysta 3D w popularnej, nagrodzonej nagrodą BAFTA Games grze The Witness.Kolekcja obejmuje 4 modele i jest ograniczona do 350 sztuk każdego modelu. TWELVE MINUTES jest już dostępna do zamówienia na naszej stronie internetowej:

https://hvilina.pl/collections/twelve-minutes