Kolekcja TWELVE MINUTES została uhonorowana złotą nagrodą w konkursie MUSE Design Awards 2024

Drodzy przyjaciele, z radością dzielimy się niesamowitą wiadomością! 

Kolekcja TWELVE MINUTES zdobyła złotą nagrodę w kategorii Fashion Design - Watches w prestiżowym konkursie MUSE Design Awards 2024 w USA. 

Nasza kolekcja TWELVE MINUTES powstała we współpracy ze znanym portugalskim designerem Luisem Antonio, w oparciu o grę o tej samej nazwie. Zegarek jest transformatorem, przekształcającym się z zegarka naręcznego w kieszonkowy. Projekt jest stylizacją zegarka używanego przez bohatera w grze 12 Minutes. Jedną z cech kolekcji jest mechanizm Miyota z odwróconymi wskazówkami, który wzmacnia połączenie z narracją gry.

Jesteśmy wdzięczni za wsparcie! Inspiruje nas ono do dalszego rozwoju.

MUSE Design Awards to międzynarodowy konkurs dla designerów, w którym nagradzane są najnowocześniejsze rozwiązania designerskie w szerokim zakresie dziedzin. Nagrody są organizowane przez International Awards Associate (IAA) i są jednymi z najbardziej szanowanych międzynarodowych nagród w dziedzinie projektowania. Na konkurs nadesłano łącznie 8 500 zgłoszeń z całego świata. Tegoroczne jury składało się z 56 profesjonalistów z branży kreatywnej i projektowej. Oprócz standardów branżowych dotyczących oceny zgłoszeń, bezstronność jury została zapewniona poprzez ślepą ocenę.

Z pracami konkursowymi można zapoznać się klikając tutaj:

https://design.museaward.com/winner-info.php?id=21451