Kolekcja L&MR MECHANICAL została uhonorowana międzynarodową nagrodą German Design Award

Przyjaciele, jest nam niezmiernie miło podzielić się wspaniałą wiadomością! 

Nasza kolekcja L&MR MECHANICAL zdobyła nagrodę Winner Award międzynarodowego konkursu German Design Award w kategorii Excellent Product Design - Luxury Goods. Nagroda ta jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży i jest przyznawana przez Niemiecką Radę Wzornictwa, która istnieje od 1953 roku.


Kolekcja L&MR MECHANICAL, inspirowana rewolucją przemysłową XVIII i XIX wieku, upamiętnia otwarcie linii kolejowej Liverpool-Manchester w Wielkiej Brytanii. Charakteryzuje się koncepcyjnym projektem z różnymi odniesieniami do tematu i specjalnym kluczem Hvilina-winder dla automatycznego mechanizmu Miyota 9029 klasy premium. 

Jury German Design Award składało się z renomowanych międzynarodowych ekspertów w dziedzinie wzornictwa. Profesjonaliści oceniali produkty na podstawie szerokiej gamy kryteriów, takich jak funkcjonalność, ogólna koncepcja, wzornictwo, innowacyjność, trwałość i inne.

Niemiecka nagroda konkursowa była dla nas trzecią w 2023 roku. Jesteśmy dumni, że tworzymy produkty, które inspirują!


*German Design Award jest główną międzynarodową nagrodą przyznawaną przez German Design Council. Jej misją jest wyróżnienie i zaprezentowanie światu wyjątkowych produktów, które przekraczają granice designu. Każdego roku nagradzane rozwiązania stają się "nowym słowem" na międzynarodowej scenie designu. Ustanowiony w 2012 roku, German Design Award stał się jednym z najbardziej prestiżowych konkursów projektowych na świecie.


Aby zapoznać się z pracami konkursowymi, kliknij tutaj:

https://www.german-design-award.com/en/the-winners/gallery/detail/47006-lmr-mechanical-watch-collection.html